Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Veřejné zakázky - očima dodavatele
pátek, 21. září 2018, 09:00 - 15:30
Shlédnutí : 87
Kontakt Eliška Tvarogová, GSM: 775 610 535, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející: Martin Budiš

Absolvent Právnické fakulty Masarykovy univerzity, je akreditovaným lektorem MV ČR na problematiku veřejných zakázek.  V minulosti působil na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, odboru dohledu nad zadáváním veřejných zakázek. V oblasti veřejných zakázek se na různých postech pohybuje od roku 2001. V současné době pracuje jako poradce pro zadávání veřejných zakázek a lektor.

Zaměření semináře:

Je zřejmé, že i když došlo určitému uvolnění, stále jsou postupy při výběru dodavatelů dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek, stále velmi formalizované a i drobná chyba při přípravě nabídky může vyřadit jinak kvalitního dodavatele ze soutěže.

Změny zákona budou diskutovány na příkladech – i díky zkušenostem lektora, který zastupuje dodavatele i zadavatele veřejných zakázek ve své každodenní praxi.

Koho seminář osloví:

Seminář je určen všem, kteří se aktivně pohybují v oblasti veřejného zadávání a chtějí mít co největší šanci získat zakázku.

Místo školící místnost OHK Hodonín – Svatoborská 591, 697 01 Kyjov