Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Dělejte marketing jako Red Bull! 2
čtvrtek, 21. únor 2019, 10:00 - 18:00
Shlédnutí : 193
Kontakt OHK Břeclav, nám. T.G.Masaryka 38/10, 690 02 Břeclav

Unikátní možnost získat know-how od marketingového profesionála, který se ve firmě Red Bull stará o 20 zemí. „Protože každý marketing může být lepší. Zvlášť pokud se mu příliš nevěnujete, máte k dispozici nevyužitý potenciál k rychlému růstu. Občas se podnikání rozjede tak rychle a obchodních aktivit je tolik, že na řízenou propagaci nezbývá čas či volné zdroje. Věděli jste, že k tomu dnes ani nepotřebujete velké peníze? Ať již vaše firma začíná, roste, maturuje, je na rozcestí či klesá, v každé fázi pomáhá určitá marketingová strategie. Jelikož v tomto kurzu nejde o „jak na Facebook“, ale o nadčasové přístupy s širokým uplatněním, je školení vhodné pro šéfy, specialisty i pro ty, kteří se marketingu prozatím nevěnovali. “

Z programu např.:

  • Jak vytvořit lepší obsah?

V džungli neustále se měnících médií zůstává jedna osvědčená stálice – kvalitní obsah. Ať již děláte leták, TV či online, v mnoha studiích vychází content jako nejdůvěryhodnější a nejefektivnější forma marketingu. Upozorním na časté chyby při tvorbě obsahu a jak se jim vyhnout. A jak lépe na fotky a videa, ať již je připravujete sami na mobilu či s velkou produkcí.

  • Kreativita
    Jak inovovat, přinášet revoluční nápady a řešení na jakékoli téma, jak získat nový úhel pohledu. Stalo se Vám někdy, že jste potřebovali něco nového a nevěděli jste, jak začít? Každý může být kreativní, jenom k tomu potřebujeme správný přístup.
  • Aplikace a produktivita

Jaké používat nástroje pro lepší profesní i osobní život? Vychytávky pro počítač i smartphone. Sám jich mám přes 500, ukážu Vám nejlepší z nich. Produktivita, osobní rozvoj, týmové projekty, time-management, analytika, inspirace, zdraví. Pomůžu Vám vybrat, co se hodí pro Vás business, jak si zjednodušit svůj den a zefektivnit práci.

  • Influenceři a trendy

Podíváme se na téma youtubeři, sportovci, umělci. Dozvíte se, kdo jsou a proč spolupracovat s micro-influencery, instagramery, blogery. Jaký je jejich vliv? Má smysl do nich investovat a jak na ně bez rozpočtu? Jak mají propagovat Vaši službu/produkt? Ukázky dobrých a špatných kampaní v souladu s korporátní identitou. Dozvíte se, co znamenají pro praxi termíny jako Al, AR, remarketing, employer branding, social live streams, C2B, bots, bug-data, machine-learning, cryptonarchy a které z nich jsou pro vás nyní relevantní.

Místo OHK Břeclav, dveře č.207, nám. T.G.Masaryka 38/10, 690 02 Břeclav