Akce

Kalendář událostí

Předchozí měsíc Předchozí den Následující den Následující měsíc
Vyhledat
Krajská exportní konference Brno
čtvrtek, 19. září 2019, 10:00
Shlédnutí : 328
Kontakt Jaroslava Martinková (e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 532 194 930)

Srdečně Vás zveme na již čtvrtou Krajskou exportní konferenci v Jihomoravském kraji, která se uskuteční dne 19. září 2019 v 10:00 v prostorách Regionální hospodářské komory Brno, Výstaviště 3, Brno (areál BVV). Pozvánku s programem naleznete v přiloženém PDF.

Panelisti budou odpovídat na otázky spadající do oblastí: KAM CHCI VYVÁŽET (identifikace trhu), CO CHCI VYVÁŽET (identifikace exportní transakce), KOMU CHCI PRODÁVAT (identifikace odběratele), POKRYTÍ RIZIKA a PLATEBNÍ PODMÍNKY A FINANCOVÁNÍ. Tato struktura se promítá i v brožuře speciálně vytvořené pro účastníky Krajských exportních konferencí „Jak se prosadit ve světě – Průvodce pro úspěšné exportéry“.

Novinkou letošního ročníku bude mimo jiné představení tzv. Krajského exportního specialisty (zkráceně KES), který bude nově působit v daném kraji. Jednotliví KES budou fungovat nejen jako jednotné kontaktní místo pro podnikatele s cílem zpřehlednit zejména systém podpory exportu, ale také budou firmám k dispozici kupříkladu pro projednávání a sestavování jejich ročních exportních plánů – budou s nimi konzultovat, jak na export.

Na konferenci se můžete přihlásit nejpozději do 16. 9. 2019 zde: https://www.rhkbrno.cz/kalendar-akci/krajska-exportni-konference

Účast na konferenci je pro členy i nečleny Hospodářské komory ČR zdarma.

Těšíme se na setkání.

SAVE THE DATE

Místo Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 3, Brno (areál BVV)