Playpark Brno na E-COOL International Seminar Brno

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V úterý 4. prosince jsme na Krajském úřadu Jihomoravského kraje v rámci E-COOL International Seminar Brno prezentovali pre-inkubační akcelerační program Playpark Brno, který realizujeme společně s Podnikni to. 

Protože pre-inkubační program Playpark Brno slaví značné úspěchy mezi účastníky a poptávka 3x převyšuje naši nabídku, bylo nám Jihomoravským krajem nabídnuto, abychom vystoupili s prezentací Playparku na mezinárodním semináři realizovaném v rámci celoevropského projektu E-COOL. Do projektu E-COOL je zapojeno celkem 10 regionů z různých evropských zemí. Hlavní náplní je zvýšení podnikavosti mladých lidí.

Seminář uspořádal Jihomoravský kraj pro všechny zahraniční partnery zapojené v tomto projektu. Hlavní náplní semináře byla prezentace a sdílení příkladu dobré praxe v oblasti podnikavosti mladých lidí. Konečným cílem projektu je totiž sdílet postupy ve sféře spolupráce mezi veřejným a soukromým sektorem v oblasti podnikatelského vzdělávání v různých zemích.

Jsme rádi, že jsme mohli zahraničním partnerům z 10-ti různých evropských regionů představit úspěchy našeho programu a být součástí této vydařené akce. Více informací naleznete ZDE.

Vytisknout E-mail