Nabídky práce ukrajinským pracovníkům

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Rádi bychom Vás informovali o spuštění ostrého provozu platformy Jobs4ua, kterou připravila Agentura CzechInvest ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a dalšími partnery. Cílem platformy je zprostředkování nabídky práce ukrajinským pracovníkům ze strany firem 

 

Nabídky práce mohou vkládat čeští zaměstnavatelé, kteří jsou členy Hospodářské komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, Svazu měst a obcí ČR, Sdružení místních samospráv, Asociace hotelů a restaurací, Asociace soukromých zemědělců nebo Potravinářské komory. Pracovní nabídky, stejně jako další užitečné informace pro občany Ukrajiny, je možné na webu zobrazit také v ukrajinské jazykové mutaci.

 Tržiště pracovních příležitostí Jobs4ua naleznete na adrese https://www.jobs4ua.cz/.

 

Další rozvoj platformy bude zaměřen na propojení s dalšími weby jako např.: www.nasiukrajinci.cz a www.pomahejukrajine.cz. Mimo to budeme podporovat její propojení s nabídkami Úřadu práce.

 

 Ačkoliv HK ČR důkladně zvažovala zřízení vlastní platformy, nakonec ve snaze rychle a účinně pomoci upřednostnila zapojení do jednotného a centralizovaného řešení. V tuto chvíli komunikujeme možné propojení s Digitální SOS wallet kartou. Ta umožní českým úřadům či humanitárním organizacím rozesílat na mobily uprchlíků důležitá upozornění, informace o dopravě, ubytování nebo telefonní čísla, kam se mohou obracet pro pomoc. Zmíněnou aplikaci vyvinula Nula advisory ve spolupráci s Hospodářskou komorou a společností Your Pass.

 

V případě dotazů se neváhejte obracet na kolegu Erika Zeinera (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), který je pověřen koordinací a komunikací s partnery projektu a poskytovatelem technického řešení.

         

    
                                

 

 

 

 

Vytisknout E-mail